INSPIRO ART

Akademia Twórczego Rozwoju INSPIRO istnieje od 2009 r. Naszą misją jest rozwijanie młodej wyobraźni by życie było twórczą przygodą!

Mamy wizję ludzi tworzących świat o szerokich horyzontach.

Budujemy poczucie wartości i odwagę do podejmowania wyzwań poprzez twórcze działanie, odkrywanie talentów i rozwijanie pasji.

Do pracy, i do życia, podchodzimy z pasją, którą staramy się przełożyć na wszystkie nasze działania i przekazać dzieciom podczas zajęć.

Czym się zajmujemy?

Kładąc nacisk na rozwój kreatywności, przy równoczesnym nabywaniu wiedzy poprzez praktykę, organizujemy:

tematyczne warsztaty dla szkół i przedszkoli

Półkolonie

jak w tytule

Urodziny

zwyczajne i fabularne

Zajęcia taneczne

zajęcia taneczne, artystyczne
i kulinarne dla dzieci

Imprezy

Bale i eventy

Kontakt

Cośtam jeszcze

Nasz cennik

Podstawowy

Stawowy

Nadstawowy

Szczupak

Lorem ipsum dolor sit amet, coner est adipiscing au elit. Aenean como ligula etla.

Leszcz

Łupacz

Murena

Uczymy wiązać buty,
Aenean como ligula etla.

Rekrutacja

Dieta

Wnętrza

Blog

Kontakt

Oddajmy głos rodzicom!

{

Dżesika

INSPIRO w ogromnym stopniu zmienił wiedzę mojej córki na temat dźwięków i liter. Zaczęła pisać z pewnością siebie i ku mojemu zdumieniu czytała książki w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia zajęć! Najpierw czytała proste bajki i historyjki, potem w tydzień połknęła biblię a teraz wkuwa encyklopedję! Moja córka uwielbia swoje przedszkole. Dziękuję,

Pudzian

Pudzian Junior pewnie wypowiada słowa i wykazuje żywe zainteresowanie umiejętnością czytania i pisania. Jest więcej niż gotowy do pójścia do szkoły w przyszłym roku, a INSPIRO odegrał ogromną rolę w jego przygotowaniach. Już nie tylko biceps mu w głowie (czego trochę jednak żal) ale mam nadzieję, że i tak nie zmarnuje się dzieciak.

Andżelika i Brajan

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak wiele Brunhilda nauczyła się w tak krótkim czasie. Wspaniale jest widzieć, jak jej pewność siebie rośnie z tygodnia na tydzień, gdy uczy się coraz więcej liter i słów. Eeeee…. co by tu jeszcze… Uwielbia swoją nauczycielkę, Wiesławę i zawsze z niecierpliwością czeka na nowy dzień w Inspiro!

{

facebookinstagramtwitterrss

Skontaktuj się z nami

ul. Punktu Przedszkolnego 12