Wiemy, że racjonalne żywienie jest szczególnie ważne w przypadku dzieci. Wpływa ono nie tylko na ich zdrowie, samopoczucie, odpowiedni wzrost i rozwój. Właśnie od najmłodszych lat kształtujemy smaki i preferencje żywieniowe naszych pociech.

Zdrowe odżywianie dzieci to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, ale także codzienny rozwój ich upodobań kulinarnych i różnorodność.

Ponadto, zapewniamy diety eliminacyjne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.
Jadłospisy opracowywane są zgodnie z aktualnymi wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia oraz rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 26.07.2016 roku i uwzględniają odpowiednie zapotrzebowanie na składniki odżywcze oraz kaloryczność.

Podczas śniadania i podwieczorku dzieci będą miały możliwość wyboru co i ile zjedzą. Będą zaangażowane w przygotowywaniu posiłków i porządkowaniu po nich.